Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Corian® przy kawie | Jesień obfita w premiery

Co roku jesień obfituje w wydarzenia z branży architektury i designu – liczne targi, inspirujące spotkania, szkolenia. Tym razem do listopadowych aktywności pragniemy dołączyć rozszerzenie kolekcji autorskich umywalek CCI wykonanych w całości z materiału Corian® Solid Surface. Przed nami charakterna AVOLA i pełne gracji SAPPI.

Inspirujące umywalki z Corian®

W CCI, kierując się niemal 30-letnim doświadczeniem w branży materiałów Solid Surface, opracowaliśmy kolekcję gotowych umywalek z trwałego i higienicznego materiału Corian®. W pierwszej odsłonie naszych projektów prezentowaliśmy rozwiązania zintegrowane z blatem w formach FOGGIA i BARLETTA w różnych wersjach kolorystycznych. Po udanej premierze umywalek CORATO i TERAMO rozszerzyliśmy kolekcję o nowe rozwiązania z kategorii umywalek podwieszanych lub nablatowych.

Corian® - elegancja i trwałość

Mniejsze przestrzenie łazienkowe nierzadko wymagają gimnastyki projektowej. Zdarza się, że aby zachować maksymalną funkcjonalność pomieszczenia rezygnujemy z estetyki na rzecz oszczędności miejsca. Umywalka SAPPI powstała po to by oszczędzić podobnych dylematów. Ta elegancka forma, w proponowanym przez nas kolorze Corian® Domino Terrazzo, idealnie nadaje się do mniejszej łazienki. Proponowana instalacja na stelażu dodaje jej jeszcze więcej lekkości, ale może być podwieszona lub montowana naszafkowo. SAPPI urzeka subtelnością. Jednocześnie posiada wszystkie cechy trwałości i jakości gwarantowanej przez Corian®. Dzięki temu rewelacyjnie sprawdzi się zarówno w domu oraz lokalach usługowych.

Mocne akcenty w łazience z Corian®

Wprowadzanie intensywnego koloru do wnętrz wymaga odwagi i spójnej wizji projektowej. Naszą propozycją na charakterne przestrzenie łazienkowe są umywalki AVOLA. Klasyczne w formie, a także odważnie wzbogacone mocnym akcentem Corian® Citrus Orange. Siła ich wyrazu wybrzmiewa jeszcze mocniej, gdy w komercyjnym wnętrzu lub dużej łazience zmultiplikujemy formę AVOLA. Wciąż jednak jako pojedyncza umywalka nada ona ekstrawagancji każdej łazienkowej przestrzeni. Lekkości formie AVOLA można nadać montując umywalkę na stelażu lub podwieszając.

Zaufanie oparte na jakości - Corian® i CCI

Nasze doświadczenie w pracy z materiałem Corian® i bezpośrednia współpraca z architektami i projektantami wnętrz, sprawiają, że oparciu o te relacje projektujemy gotowe, szybkie rozwiązania do nowoczesnych łazienek. Umywalki z kolekcji CCI mogą być indywidualnie modyfikowane w zakresie kolorystycznym – zachęcamy wówczas do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą pełną ofertą gotowych form umywalek lub do omówienia indywidualnych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu online lub na kawę do naszego showroomu w Długołęce.

Odkrywajmy wspólnie piękno Corian® Design.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...