Poznaj jakość międzynarodowej sieci DuPont™

Sieci Jakości Corian®

Amerykański koncern chemiczny DuPont™ stworzył globalną sieć autoryzowanych partnerów, gwarantujących najwyższe standardy obsługi i produkcji gotowych wyrobów Corian®. Członkowie sieci zostali przeszkoleni przez specjalistów oraz techników firmy DuPont™, którzy poddają weryfikacji przygotowanie każdej z firm i decydują o przyznaniu certyfikatu jakości DuPont™, stale monitorując oferowane przez partnerów usługi. DuPont™ zapewnia dwa poziomy ochrony gwarancyjnej materiału Corian®: na poziomie produktu i na poziomie instalacji.

Partnerstwa CCI

Dla nas członkostwo w Sieci Jakości Corian® oznacza pełne wsparcie techniczne firmy DuPont™ oraz wymianę know-how na poziomie międzynarodowym, co pozwala na nieprzerwane kształcenie się w wydobywaniu potencjału projektowego z materiału Corian®. Na poziomie europejskim rozszerzyliśmy definicje sieci jakości poza sam Corian® i jako dystrybutor, podjęliśmy współpracę z firmą SCHOCK, niemieckim producentem granitowych zlewozmywaków z kwarcowego materiału kompozytowego oferującym najwyższą jakość CRISTADUR® w tej technologii materiałowej.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...