Foggia | Cosmos Prima - umywalka Corian® zintegrowana z blatem

Umywalka Foggia zintegrowana z blatem (tzw. umywalka podwieszana) jest estetycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem do nowoczesnych i eleganckich przestrzeni łazienkowych. Dzięki możliwości bezszwowego łączenia ze sobą płyt Corian® Solid Surface, integracja umywalki z blatem jest niedostrzegalna dla oka – powierzchnia jest spójna i jednolita. Co jednak pozaestetycznie istotne charakterystyka ta przesądza również o wysokim poziomie higieny materiału (DIN EN ISO 846). Corian® jest nieporowaty, co oznacza, że umywalkę i blat łatwo utrzymać w czystości. Ponadto trwałość i odporność na zarysowania i plamy czynią umywalkę Foggia idealnym wyborem również do łazienek o dużym natężeniu ruchu – w centrach handlowych, hotelach czy obiektach medycznych.

 

Foggia – umywalka Corian® zintegrowana z blatem

Kolor: Szary, biały, czarny (Corian® Cosmos Prima)
Wymiary: 37 x 50 cm
Model: umywalka zintegrowana z blatem
Norma ISO: DIN EN ISO 846
Gwarancja: Corian® Solid Surface

Modele BIM są dostępne do pobrania [tutaj].

Cena umywalki Foggia dotyczy produktu w kolorze Corian® Cosmos Prima o wymiarach 37 x 50 cm. Inna kolorystyka umywalki jest możliwa na indywidualne zamówienie, po konsultacji z działem sprzedaży CCI.

Cena umywalki nie uwzględnia:
– zestawu odpływowo-przelewowego (do uzgodnienia z klientem),
– kosztów opakowania do transportu i wysyłki,
– blatu, który będzie wyceniany indywidualnie po konsultacji z klientem (w zależności od jego długości, szerokości, ew. fartucha itd.),
– integracji blatu z umywalką (istnieje możliwość usługi montażu – po indywidualnej konsultacji z CCI).

Chcesz zakupić umywalkę? Masz do nas pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...