Corian® realizacje

Siła materiału powierzchniowego Corian® tkwi w jego wszechstronności. To dzięki niej wybierany jest przez tak wielu architektów i projektantów na arenie międzynarodowej. Od subtelnych detali, po masywne elewacje – Corian® swoją obecnością zaświadcza o jakości. Jego trwałość jest gwarancją inwestycji, a plastyczność – przestrzenią dla zdrowych ambicji. Zapraszamy do wspólnego odkrywania potencjału Corian®.

CORIAN® indywidualnie

Poznaj możliwości zastosowania Corian® w domowych przestrzeniach. Odkryj potencjał, z którego rodzi się piękno i funkcjonalność – w nowoczesnych kuchniach, eleganckich łazienkach i ponadczasowych ogrodach.

CORIAN® komercyjnie

Odkryj realizacje, w których Corian® pozwala na spełnianie wizji architektów i wymagań dotyczących przestrzeni publicznych – od lokali gastronomicznych, przez biurowce, po obiekty medyczne i elewacje.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...