Od ponad 25 lat aktywnie współtworzymy rynek produktów Corian® od dystrybucji, przez projektowanie, po realizację projektów.

Idea

Myśl globalnie, działaj lokalnie to idea, która przyświeca działalności CCI od ponad 25 lat. Z pasji do architektury i projektowania narodziła się firma, która nieustannie rozwija się w światowym duchu Corian® Design. Zajmujemy się sprzedażą i fabrykacją materiału, który dzięki swej ponadczasowości i plastyce, codziennie stawia przed nami nowe, ambitne wyzwania.  

Prowadzimy nieustanny dialog z klientami, wnikliwie słuchamy i analizujemy ich potrzeby. Dzięki równoległej obecności na rynku komercyjnym i pracą z klientami indywidualnymi, w naszych realizacjach harmonizujemy praktyczne, indywidualne rozwiązania i najświeższe trendy.

Zespół

Tworzymy zespół, oparty na wieloletnim doświadczeniu profesjonalistów i świeżym spojrzeniu młodego pokolenia. Cenimy sobie otwartość i rodzinną atmosferę, dzięki której wspólna kawa i praca to dla nas przyjemność. Szeroki zakres naszej działalności pozwala w jednym miejscu spotykać sprzedawców, projektantów, administratorów i pracowników produkcji – ta fuzja umiejętności sprawia, że czujemy się kompletni.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...