Avola | Glacier White, Citrus Orange - umywalka Corian® nablatowa, wisząca

Umywalka Avola swą kolorystyką wprowadza do wnętrz szczyptę ekstrawagancji. Proponowane połączenie można znakomicie wykorzystać można w przestrzeniach komercyjnych, gdzie często spotykamy odwagę projektową. Na zamówienie modele Avola są dostępne w innych zestawieniach kolorystycznych. Umywalka charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem higieny materiału (DIN EN ISO 846). Corian® jest nieporowaty, co oznacza, że umywalkę łatwo jest utrzymać w czystości. Ponadto trwałość i odporność na zarysowania i plamy czynią umywalkę Avola idealnym wyborem do intensywnie eksploatowanych przestrzeni łazienkowych.

 

Avola | Glacier White, Citrus Orange  – umywalka nablatowa, wisząca

 

Kolor: biały i pomarańczowy (Corian® Glacier White, Corian® Citrus Orange)
Wymiary: 42,5 x 45,5 x 11 cm
Model: umywalka nablatowa lub wisząca
Norma ISO: DIN EN ISO 846
Gwarancja: Corian® Solid Surface

Modele BIM są dostępne do pobrania [tutaj].

Cena umywalki nablatowej Avola dotyczy produktu w wersji kolorystycznej Corian® Glacier White i Corian® Citrus Orange o wymiarach 42,5 x 45,5 cm. Inna kolorystyka umywalki jest możliwa na indywidualne zamówienie, po konsultacji z działem sprzedaży CCI.

Cena umywalki nie uwzględnia:
– kosztów opakowania do transportu i wysyłki,
– montażu (istnieje możliwość usługi montażu – po indywidualnej konsultacji z CCI).

Chcesz zakupić umywalkę? Masz do nas pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...