Teramo | Glacier White, Domino Terazzo - umywalka szczelinowa Corian®

Umywalka szczelinowa Teramo jest eleganckim i nowoczesnym rozwiązaniem do przestrzeni łazienkowych. Umywalka odważnie zestawia dwa kolory płyt Corian® Solid Surface – śnieżny Glacier White i strukturalny Domino Terazzo. Szczelinowa Teramo znakomicie prezentuje się w wydaniu naszafkowym jak i na stelażu. Umywalka charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem higieny materiału (DIN EN ISO 846). Corian® jest nieporowaty, co oznacza, że umywalkę i blat łatwo utrzymać w czystości. Ponadto trwałość i odporność na zarysowania i plamy czynią umywalkę Teramo idealnym wyborem również do łazienek o dużym natężeniu ruchu – w hotelach czy salonach SPA.

 

Teramo | Glacier White, Domino Terazzo – umywalka szczelinowa Corian®

 

Kolor: Biały, czarny (Corian® Glacier White, Corian® Domino Terazzo)
Wymiary: 49 x 62 cm
Model: umywalka szczelinowa
Norma ISO: DIN EN ISO 846
Gwarancja: Corian® Solid Surface

Modele BIM są dostępne do pobrania [tutaj].

Cena umywalki szczelinowej Teramo dotyczy produktu wariacji kolorystycznej Corian® Glacier White i Corian® Domino Terrazzo o wymiarach 49 x 62 cm. Inna kolorystyka umywalki jest możliwa na indywidualne zamówienie, po konsultacji z działem sprzedaży CCI.

Cena umywalki nie uwzględnia:
– kosztów opakowania do transportu i wysyłki,
– montażu (istnieje możliwość usługi montażu – po indywidualnej konsultacji z CCI).

Chcesz zakupić umywalkę? Masz do nas pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...