Sappi | Domino Terrazzo - umywalka Corian® nablatowa, wisząca

Umywalka Sappi to subtelne, nowoczesne rozwiązanie do mniejszych przestrzeni łazienkowych. Dzięki zgrabnej, wąskiej formie nie dominuje wnętrza, jednak w odcieniu Domino Terrazzo jest niezwykle charakterna. Na indywidualne zamówienie umywalki Sappi dostępne są w rozszerzonej palecie kolorystycznej. Umywalka charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem higieny materiału (DIN EN ISO 846). Corian® jest nieporowaty, co oznacza, że umywalkę łatwo jest utrzymać w czystości. Ponadto trwałość i odporność na zarysowania i plamy czynią umywalkę Sappi idealnym wyborem do intensywnie eksploatowanych przestrzeni łazienkowych.

 

Sappi | Domino Terrazzo  – umywalka nablatowa, wisząca

 

Kolor: biały i czarny (Corian® Domino Terrazzo)
Wymiary: 30,5 x 65 x 12,5 cm
Model: umywalka nablatowa lub wisząca
Norma ISO: DIN EN ISO 846
Gwarancja: Corian® Solid Surface

Modele BIM są dostępne do pobrania [tutaj].

Cena umywalki nablatowej Sappi dotyczy produktu w wersji kolorystycznej Corian® Domino Terazzo o wymiarach 5o,5 x 65 cm. Inna kolorystyka umywalki jest możliwa na indywidualne zamówienie, po konsultacji z działem sprzedaży CCI.

Cena umywalki nie uwzględnia:
– kosztów opakowania do transportu i wysyłki,
– montażu (istnieje możliwość usługi montażu – po indywidualnej konsultacji z CCI).

Chcesz zakupić umywalkę? Masz do nas pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...