Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Corian® przy kawie | Piękne i trwałe umywalki z materiału Corian® Solid Surface

W świecie projektowania wnętrz i architektury wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych do łazienki jest kluczowy. Idealne rozwiązanie to kompozycja piękna i wytrzymałości. W CCI, kierując się niemal 30-letnim doświadczeniem w branży materiałów Solid Surface opracowaliśmy kolekcję gotowych umywalek z trwałego i higienicznego materiału Corian®.

Autorska kolekcja umywalek Corian®

Rynek elementów wyposażenia łazienek jest szeroki. Każda przestrzeń wymaga indywidualnych rozwiązań w zakresie kolorystyki, wymiarów i sposobu montażu. W naszej kolekcji umywalek wzięliśmy pod uwagę wszystkie te parametry, dodatkowo wzbogacając je o długowieczność i minimalizm formy. Dział projektowy CCI opracował gotowe umywalki Corian®, które kształtem i funkcjonalnością grupujemy w następujące kategorie:

UMYWALKI CORIAN® ZINTEGROWANE Z BLATEM
UMYWALKI CORIAN® NABLATOWE
UMYWALKI CORIAN® NABLATOWE SZCZELINOWE

[Zobacz  więcej]

Umywalki Corian® Solid Surface

Nasze produkty z oferty umywalek Corian® proponujemy w bielach, beżach czerniach i szarościach – kolorach najczęściej wybieranych do łazienek. Klasyczne modele dostępne są od ręki. Paleta kolorów materiału Corian® Solid Surface pozwala jednak na elastyczność ekstrawagancję, dlatego na indywidualne zamówienie oferujemy modyfikacje kolorystyczne wpisane w kształty, które kryją się pod włoskimi nazwami Corato, Foggia, Teramo czy Barletta.

Projektem specjalnym jest linia umywalek Seiche naszej marki Cahaya Design. Tu proponujemy sześć modeli kolorystycznych, które dostosowywać można wg sposobu montażu, umiejscowienia baterii oraz wybranego wariantu lewego, prawego i środkowego.

Jakość i długowieczność materiału Corian® Solid Surface

Umywalki wykonane z materiału Corian® Solid Surface oferują wiele zalet dla profesjonalistów z branży projektowania wnętrz i architektury. Dzięki swojej wyjątkowej trwałości, zrównoważonemu rozwojowi, wysokim wartościom higienicznym oraz różnorodnym opcjom montażu, materiał Corian® Solid Surface spełnia wysokie oczekiwania. Zapewnia niezawodne i estetyczne, funkcjonalne i wizualnie atrakcyjne rozwiązania. Wybierając Corian® Solid Surface, profesjonaliści mogą świadomie dostarczać swoim klientom produkty najwyższej jakości.

Wierzymy, że materiał Corian® to odpowiedzialny wybór. Świadome decyzje dotyczące produktów, które przetrwają długie lata, bez konieczności wymiany – to inwestycja oparta na gwarancji międzynarodowej jakości i ważny krok w stronę odpowiedzialnej konsumpcji.

Zapraszamy do naszego świata Corian®.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...