Corato | Artista Grey - umywalka Corian® nablatowa, wisząca

Umywalka Corato to propozycja łazienkowa w odcieniach szarości Artista Grey, koloru z jednej z najnowszych kolekcji Corian® Design Inspirowana naturą, nowoczesna i dyskretna estetyka znakomicie prezentuje się w wydaniu nablatowym i wiszącym. Umywalka charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem higieny materiału (DIN EN ISO 846). Corian® jest nieporowaty, co oznacza, że umywalkę łatwo jest utrzymać w czystości. Ponadto trwałość i odporność na zarysowania i plamy czynią umywalkę Corato idealnym wyborem również do łazienek o dużym natężeniu ruchu – w hotelach czy salonach SPA.

 

Corato | Artista Grey – umywalka nablatowa, wisząca

 

Kolor: Szary (Corian® Artista Grey)
Wymiary: 52 x 62 x 13 cm
Model: umywalka nablatowa lub wisząca
Norma ISO: DIN EN ISO 846
Gwarancja: Corian® Solid Surface

Modele BIM są dostępne do pobrania [tutaj].

Cena umywalki nablatowej Corato dotyczy produktu w wersji kolorystycznej Corian® Artista Grey o wymiarach 53 x 62 cm. Inna kolorystyka umywalki jest możliwa na indywidualne zamówienie, po konsultacji z działem sprzedaży CCI.

Cena umywalki nie uwzględnia:
– kosztów opakowania do transportu i wysyłki,
– montażu (istnieje możliwość usługi montażu – po indywidualnej konsultacji z CCI).

Chcesz zakupić umywalkę? Masz do nas pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...