Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Nowe kolory Corian® Design | Inspired by Nature’s Canvas

Maj to miesiąc nowości. Na rynkach EMEA premierowo odsłonięte zostaje 10 nowych kolorów Corian® Solid Surface. Inspirowane naturą barwy rozszerzają portfolio kolorystyczne materiału powierzchniowego, ale też wzmacniają firmową narrację o odpowiedzialności ekologicznej. Większość kolorów zawiera materiały z recyklingu – bo Corian® Design chce wpływać na projekt, nie na środowisko. Uważni obserwatorzy i pasjonaci branży nowe kolory Corian® mogli spotkać już w kwietniu w Mediolanie. To tam, podczas Milano Design Week, Corian® Design zaprezentował po raz pierwszy w Europie kolekcje kolorów Nature’s Canvas w showroomie przy Via Tortona. Prezentowane były płyty w pełnej okazałości, ale też rzeźbiarskie manifesty potencjału materiału Corian®. Po włoskiej premierze nastał czas na odsłonięcie kolorystycznych kart lokalnie.

Polska premiera Corian® Solid Surface 2024

Zapraszamy do odkrywania pierwszej ekspozycji w Polsce podczas wydarzenia Architect@Work Warsaw. To branżowe wydarzenie dla architektów i projektantów, sumuje rynkowe premiery produktowe. Będziemy obecni w Warszawie 15-16 maja 2024 jako Corian® Design by CCI na stanowisku 48. Spotkanie A@W ma inspirujący format. Wszyscy wystawcy mają identyczną przestrzeń do prezentacji innpwacji. Potencjał materiału Corian® pokażemy tym samym w ujęciu wertykalnym. Będzie o plastyczności, bezszwowości, przepuszczalności światła i nieograniczonych możliwościach – a wszystko to w z tematem przewodnim premierowych, inspirowanych płótnem natury rozszerzeniach 5 kolekcji Corian® Design.

„Inspirowani stale zmieniającym się pejzażem natury, wprowadziliśmy innowacyjne style i projekty wzbogacające przestrzenie poczuciem natury, które jest jednocześnie subtelne i wyrafinowane,” mówi Andrea Albert, lider ds. marketingu EMEA w Corian® Design. „Szczególnie cieszymy się, że możemy zaprezentować integrację materiałów z recyklingu w naszych najnowszych paletach kolorystycznych. Oferta Corian® Design na rok 2024 odzwierciedla nasze niezachwiane zaangażowanie w łączenie sztuki z odpowiedzialnością ekologiczną.”.

Czy to poprzez subtelne wprowadzenie momentów wizualnego spokoju, czy też śmiałe akcenty kolorystyczne i skomplikowane wzory. Na rok 2024 Corian® Solid Surface oferuje najnowsze estetyki zaprojektowane tak, aby w pięciu kolekcjach oddać piękno natury w dowolnej przestrzeni.

Nowe Kolekcje Corian® Solid Surface

Artista Collection: Zanurz się w spokoju z kojącymi i płynnymi estetykami w neutralnych tonach inspirowanych delikatną mgłą, ziołami i florą. Oba kolory, Artista Sage i Artista Mist zawierają materiały z recyklingu, co podkreśla naturalny kontekst zrównoważonej przyszłości

Geologic Collection: Poczuj ponadczasową elegancję kultowej estetyki kamienia w połączeniu z niezrównaną wydajnością materiału Corian® Solid Surface charakteryzującego się nieporowatymi właściwościami, łatwością czyszczenia, bezszwowową strukturą i łatwością naprawy. W tej odsłonie kolory Stonecrest Smoke i Calacatta Greige.

Terrazzo Collection: Tam, gdzie kunszt spotyka się z nowoczesną elegancją, czerpiąc inspirację z ponadczasowego piękna włoskich mozaik, oferując wszechstronną gamę wzorów odpowiednich zarówno do klasycznych, jak i współczesnych przestrzeni. Oba kolory, Laguna Terrazzo i Peppered Terrazzo zawierają materiały pochodzące z recyklingu, piękne i mające niewielki wpływ na środowisko.

Terrains Collection: Tam, gdzie inspiracja spotyka eksplorację. Stonique i Excavage to odcienie stworzone, aby przywoływać inspirujące piękno krajobrazów, od spokojnych wiejskich ścieżek po eteryczny blask lśniących w świetle kamieni. Wszystkie kolory zawierają materiały pochodzące z recyklingu, co stanowi ukłon w stronę piękna natury i istoty zrównoważonego projektowania.

Atmosphere Collection: Dzięki subtelnym akcentom błyszczących drobinek i płynnych żyłek kolekcja Kolory Cirrus White i Natural Gray wynoszą estetykę projektowania na nowy poziom. Biało-szare tonacje przypominają niebo o świcie i zmierzchu, odcienie są świeże i inspirujące.

Wszystkie premierowe kolory już dostępne w ofercie CCI.

Zapraszamy do kontaktu.

Odkrywajmy wspólnie piękno Corian® Design.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...