Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Corian® przy kawie | Jasne beże Corian® Solid Surface

W designie i architekturze beże nie wychodzą z mody. To ciepłe, bezpieczne, ale też elastyczne kolory. Beże otulają w wyrafinowany sposób. Są wszechstronne, uzupełniają szeroką gamę koła kolorów. Wszechstronnym i ponadczasowym jest też Corian® Solid Surface – dlatego w duecie z beżami stanowi idealną parę. Dziś zagłębiamy się w fascynujący świat Corian® Solid Surface, skupiając się na jego jasnych i zachęcających odcieniach, które wprowadzają ciepło i wyrafinowanie do każdej przestrzeni.

Ciepło i nowoczesny charakter powierzchni z Corian®

Corian® wnosi klasyczny beż na wyżyny nieograniczonych możliwości projektowych. Jasne akcenty ocieplają wnętrza, ale okraszone prostymi geometrycznymi kątami nadają nowoczesnego charakteru. Odcienie beżu często są wybierane do przestrzeni kuchennych – szczególnie na blaty i zintegrowane okładziny kuchenne w np. w kolorze Neutral Aggregate czy Artista Canvas. Ten monolit kolorystyczny promieniuje ciepłem i nowoczesnością, ale nie dominuje kuchni. Stanowi znakomite tło do ekspozycji wybranych frontów meblowych i akcesoriów. Ciepłe tonacje doskonale komponują się z elementami ze stali nierdzewnej lub ciemniejszymi akcentami drewna.

Sanktuarium relaksu w beżach

Beże nie są zarezerwowane tylko do kuchni. Są wręcz intuicyjnym wyborem do przestrzeni hotelowych stref SPA. W domowych łazienkach beżowe odcienie Corian® pomogą stworzyć zaciszne sanktuarium. Te odcienie nadają przestrzeni spokój współtworząc  oazę relaksu. Corian® jest nieporowaty i bardzo łatwy w czyszczeniu, idealnie nadaje się do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Jednolite blaty, okładziny ścienne, czy elementy armatury łazienkowej w beżach – są oryginalne i ponadczasowe.

Ciepło, światło i profesjonalizm Corian® Solid Surface

Beże otulają. Beże Corian® otulać mogą w każdym kształcie i wielofunkcyjnie. Corian® Solid Surface oferuje kalejdoskop kolorów, ale coś naprawdę ujmującego jest w jego gamie jasnych beżowych tonów. Odcienie ujmują i wciągają w rozprawę nad detalami – drobinkami, smugami, czystością koloru. Mają w sobie stonowany luksus, dzięki czemu łatwo ująć je w niemal każdy zamysł projektowy. Piękno Corian® Solid Surface tkwi nie tylko w jego estetyce, ale także w jego wszechstronności w różnych zastosowaniach.

Niezobowiązująca scena barw

W projektach komercyjnych, takich jak biura czy przestrzenie handlowe, jasne beżowe odcienie Corian® Solid Surface emanują profesjonalizmem i wyrafinowaniem. Czy to recepcje, blaty stołów, czy okładziny ścienne, te odcienie wywierają trwałe wrażenie. A sala konferencyjna z eleganckim dużym beżowym stołem w kolorze Sand Stone? Neutralny, a jednocześnie zachęcający odcień, bez wątpienia tworzy niezobowiązującą scenę dla produktywnych spotkań, dodając przy tym nutkę elegancji przestrzeni.

W świecie, gdzie trendy w designie przychodzą i odchodzą, Corian® Solid Surface nie ulega próbie czasu. Jego jasne beże są niejako płótnem dla wizji projektowych, na którym malowane są przestrzenie równie funkcjonalne, jak piękne. Corian® jest stworzony, by sprostać prozaicznym wymaganiom codzienności, jest nieporowaty, odporny na plamy i łatwy w pielęgnacji, ale też ambitnym projektom, dzięki swojej termoformowalności oferuje sztalugę nieograniczonych możliwości kreatywności i wyrazu.

Odkrywajmy wspólnie piękno Corian® Design

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...