Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Corian® przy kawie | Ponadczasowa biel Corian® Design

Biel jest ponadczasowa. To kolor, który przyciąga wzrok, nadaje przestrzeni elegancji, czystości i przestronności. Dlatego też, gdy mówimy o projektowaniu, biel jest niezrównana w swoim wpływie na atmosferę i wrażenia estetyczne. W świecie materiałów powierzchniowych, jednym z najbardziej wszechstronnych wyborów, w pełni wykorzystuje moc bieli, jest Corian® Solid Surface w kolorze Glacier White.

Eksperymentowanie z formą

Corian® Glacier White to nie tylko biała powierzchnia. To połączenie elegancji, trwałości i wszechstronności, które daje projektantom nieograniczone możliwości tworzenia. Uniwersalność i ponadczasowość bieli pozwalają na odważne eksperymenty z formą. Jako materiał trwały, jednorodny i bezszwowy, Corian® Glacier White idealnie nadaje się do projektowania blatów kuchennych, mebli, ścianek działowych, a nawet elementów dekoracyjnych czy oświetleniowych.

Uniwersalny Corian® Glacier White dostosowuje się do każdego wnętrzarskiego stylu. Od minimalistycznych i nowoczesnych, po klasyczne czy rustykalne przestrzenie. Wszystko zależy od zestawień z innymi kolorami i materiałami, doboru kształtu frezu, czy opływowości – Corian® jest gotów do projektowych eksperymentów.

Biel – symbol higieny

Powierzchnie Corian® łatwo utrzymać w czystości. Dlatego wysoce higieniczne, białe płyty Glacier White często wykorzystywane są w przestrzeniach intensywnie eksploatowanych. Materiał jest częstym wyborem w placówkach medycznych, gdzie termoformowane, zintegrowane z blatem umywalki robocze minimalizują gromadzenie się drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń. Fakt wykorzystania Corianu® w obiektach medycznych jedynie podkreśla jego wartości użytkowe dla domu.

Odpowiedzialna biel

Materiał okładzinowy Corian® w kolorze Glacier White to niezawodny wybór dla projektantów, którzy szukają wszechstronnego, trwałego i estetycznego materiału. Biel sprawia, że każda przestrzeń staje się optycznie większa, jaśniejsza i bardziej elegancka, co czyni ten kolor niezastąpionym towarzyszem procesu projektowego. Biel marki Corian® do kreatywności dodaje również trwałość, higienę i odpowiedzialność środowiskową.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...