Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Corian® przy kawie | Kosmiczna siła wyrazu

Do tej pory nasze spotkania przy kawie skupiały się na ogólnej charakterystyce i właściwościach materiału Corian® Solid Surface. Teraz pragniemy zaprosić Państwa na wyprawę w głąb kolorów. Otwarcie roku proponujemy w wydaniu iście kosmicznym z Corian® Cosmos Prima.

Nowoczesność i klasa w kuchniach

Jedną z aplikacji Corian® Cosmos Prima jako blatu i okładziny kuchennej mogą Państwo oglądać w salonie kuchni BASTER w Legnicy (wideo). Tam kosmiczny odcień Corian® eksponuje swoje wdzięki w odważnym zestawieniu z czerwonymi kuchennymi frontami. W pokazowej instalacji Baster potencjał płyt Corian® zestawia estetykę i funkcjonalność. W ramach praktycznego zastosowania – widzimy frezy przy zlewozmywaku, pełniące funkcję ociekacza. Materiał Corian® jest idealny do takich rozwiązań, bowiem jego nieporowata i jednorodna powierzchnia nie wchłania wody i ogranicza gromadzenie się i rozwój drobnoustrojów.

Corian® Cosmos Prima w kuchni jest rozwiązaniem nowoczesnym i nietuzinkowym. W projekcie dla showroomu BASTER zaproponowaliśmy ozdobne zakończenie blatu – takie rozwiązanie nadaje przestrzeni klasycznego wymiaru. Proste kąty w rozwiązaniu poniżej natomiast, mimo intensywności koloru, wprowadzają do wnętrz wymiar nowoczesny i minimalizm.

Odważny i zintegrowany Corian® Cosmos Prima

Rok 2023 był w CCI obfity w premiery. Zaprezentowaliśmy serię autorskich umywalek nablatowych, szczelinowych i zintegrowanych z blatem. Jedną z nich jest umywalka FOGGIA w wersji kolorystycznej Corian® Cosmos Prima, która znakomicie pasuje do nowoczesnych i odważnych przestrzeni łazienkowych. Wyrazistość i odwagę koloru Cosmos Prima możemy podglądać również na okładzinie ściennej brodzika. Fenomenalny efekt monolitu jest gwarantem ponadczasowości projektu.

Wyrazistość brył

Jedną z naszych kosmicznych propozycji jest też umywalka BIMA naszej marki Cahaya Design. Elegancka czerń przełamana wzorem przywodzącym na myśl galaktyczną mgławicę przyciąga wzrok i każdemu wnętrzu nadaje, nadaje dostojeństwa, tajemniczości i ponadczasowości. Cahaya w kolorze Corian® Cosmos Prima jest odważna i jednocześnie subtelna. Umywalka możliwa jest do montażu nablatowego lub na stelażu. Dostępna jest w wersji prawej, lewej i środkowej, z dowolnym montażem baterii.

Jakość, trwałość, kolor

Materiał Corian® Solid Surface, na europejskim rynku, jest dostępny w niemal 100 kolorach. Każdy z nich kryje w sobie nieograniczony potencjał projektowy, oparty na fundamentach trwałości, wysokiej higieny i plastyczności. Możliwość gięcia, frezowania i termoformowania materiału – pozwalają na swobodę w projektach kreatywnych. A jego jednorodna powierzchnia i możliwość bezszwowego łączenia sprawiają, że jest wyborem godnym zaufania na wiele lat. Zapraszamy do wspólnego odkrywania piękna Corian® Design.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania piękna Corian® Design.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...