Corian® przy kawie — czyli seria niezobowiązujących spotkań z materiałem. Przegląd możliwości, właściwości i projektów.

Corian® przy kawie | Nieograniczone formowanie

Corian® Solid Surface firmy DuPont™ to materiał rewolucyjny, który zmienił sposób pracy architektów i projektantów. Jego zdolność do swobodnego kształtowania, możliwości bezszwowego łączenia i wszechstronność sprawiają, że jest idealnym wyborem do szerokiego zakresu zastosowań. Bez względu na to, czy jest używany w kuchni mieszkalnej czy w publicznej instalacji artystycznej.

Funkcjonalność i estetyka Corian®

Corian® Solid Surface to wielofunkcyjny materiał, który oferuje nieograniczone możliwości projektowania. Ta wyjątkowa powierzchnia jest produkowana przez firmę DuPont™, która od ponad 50 lat pozostaje liderem w branży materiałów wysokiej jakości. Corian® to w pełni integralny, trwały i elastyczny materiał, który łączy w sobie funkcjonalność z estetyką.

Materiał dowolnie formowalny

Jednym z największych atutów Corianu® jest jego zdolność do swobodnego kształtowania. Ten niezwykły materiał można formować w dowolny sposób, dzięki czemu projektanci i architekci mają nieograniczoną swobodę w tworzeniu. Corian® można giąć, wycinać, frezować, kleić i łączyć w dowolne wzory i kształty, co daje możliwość wykorzystywania go w oryginalnych projektach, które idealnie wpasują się w wymagania klienta.

corian formowalny

Bezszwowe łączenia płyt Corian®

Kolejną niezwykłą cechą Corianu® jest jego zdolność do tworzenia bezszwowych powierzchni. Corian® można łączyć w sposób niewidoczny, co pozwala na stworzenie jednolitych struktur, które zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością. Bezszwowa powierzchnia Corianu® daje nieskończone możliwości aranżacyjne, co czyni go idealnym materiałem do tworzenia mebli, wyposażenia kuchennego i łazienkowego oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Autorskie formy do łazienek

Korzystając z potencjału formowania materiału Corian®, w CCI stworzyliśmy linię umywalek dostosowaną do potrzeb w zakresie estetyki i jakości. Projektanci mogą skorzystać z gotowych propozycji umywalek zintegrowanych z blatem, umywalek szczelinowych czy nablatowych. W oparciu o ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z materiałem Corian® proponujemy gotowe modele produktów w określonych kolorach i wymiarach. Na indywidualne zamówienie możliwe są ich modyfikacje w ramach palety kolorystycznej Corian® Design oraz zgodnie z rekomendacjami użytkowania materiału. Poza samymi produktami zapewniamy również usługi w zakresie montażu, serwisu i doboru odpowiedniego blatu np. do bezszwowego połączenia go z umywalką Foggia.

Serdecznie zapraszamy zapoznania się z naszymi produktami i do wspólnego odkrywania potencjału Corian® Design.

Szukaj

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich zlewozmywaków granitowych SCHOCK®. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy najwyższej klasy wyroby, które znakomicie komponują się z powierzchniami Corian®. W ofercie również szeroki wybór baterii kuchennych i akcesoriów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SCHOCK®.

Ładowanie treści...

Opis produktu

Ładowanie...