Home Design Partner

To wyjątkowa inicjatywa skierowana do studiów kuchennych mająca na celu dostarczenie Państwu rzetelnej wiedzy o CORIAN

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, że firma CCI Sp. z o. o. wraz z producentem materiału Corian® firmą DuPont™ wprowadziły na rynek polski, specjalnie dla studiów kuchennych nowy Program Partnerski pod nazwą Home Design Partner Program

Studia kuchenne, które przystąpią do Programu ściśle współpracują z firmą CCI Sp. z o. o. i DuPont™ – są profesjonalnie przeszkolone w zakresie projektowania elementów z materiału DuPont™ Corian®, mają dostęp do innowacji produktowych, specjalnych warunków ekspozycyjnych i handlowych, a także programów lojalnościowych.

Produkty wykonane przez firmę CCI Sp. z o. o. z materiału Corian® oferowane klientowi przez Studia Patronackie objęte są 10 – letnią gwarancją produktową oraz instalacyjną – firma DuPont™ jako producent materiału przejmuje w tym przypadku odpowiedzialność za ewentualne wady materiałowe i produkcyjne.

Klient może również dokonać rejestracji swojego blatu on-line na stronie www.corian.pl, co znacznie przyśpiesza i uprawnia proces ewentualnej reklamacji. A wszystko po to, aby klient mógł cieszyć się przez długie lata najwyższej jakości produktami z materiału DuPont™ Corian®.

Zapraszamy do współpracy!


Zespół CCI