• Polski
  • English

Dlaczego CORIAN® External Cladding?

Materiał CORIAN® stanowi doskonały wybór dla panelowych systemów elewacyjnych. Wytrzymały, jednolity i jednobarwny na całej swojej grubości, DuPont™ CORIAN® EC składa się z paneli wykonanych na zamówienie, mogących tworzyć rozległe i eleganckie powierzchnie pionowe z niezauważalnymi szwami. Dostępne są również dekoracje wykonane na panelach - od fakturowych efektów 3D i obróbką CNC, do łuków, inkrustacji i efektów oświetleniowych.

DuPont™ CORIAN® EC umożliwia wykonanie elewacji w 2D i 3D sekcjach, pozwala także na ukształtowanie sekcji narożników i elementów nadproży, tym samym tworząc niewidoczne łączenia elewacyjne. Sekcje, takie jak narożniki lub krawędzie mogą być albo zaokrąglone albo ostre, zgodnie z oczekiwaniami projektanta.

Właściwości materiału to przede wszystkim elastyczność wysoka wydajność doskonała odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, łatwa konserwacja i naprawa, niezawodne wykonanie oraz certyfikowana klasyfikacja przeciwogniowa.

Elewacja wykonana z DuPont™ CORIAN® EC pozwala wyrazić swój pomysł poprzez szereg technik i możliwości łącząc trwałość i wytrzymałość jednorodnego arkusza materiału z udowodnionymi korzyściami wentylowanej fasady.